TELEFON
Telegram
WhatsApp
İnstagram
DÜNYA SEDEC’İ BEKLİYOR

DÜNYA SEDEC’İ BEKLİYOR

DÜNYA SEDEC’İ BEKLİYOR

BURKİNA FASO DA GELECEK ÇEKYA DA...

Yerli ve milli atılımla büyüyen ve gelişen güvenlik sektöründeki firmalarla, yerli ve yabancı ihtiyaç makamlarıyla, satın alma heyetleriyle buluşma imkânı sunan SEDEC 2022, Ankara Congresium’da 28-30 Haziran’da icra edilecek. SEDEC CEO’su Dr. Murat Doruk, etkinlik tarihi yaklaştıkça tüm dünyadan SEDEC’e olan ilginin ve katılımın arttığını, şu ana kadar; ABD, Azerbaycan, Bangladeş, Belçika, Bosna Hersek,

Bulgaristan, Burkina Faso, Birleşik Krallık, Çekya, El Salvador, Endonezya, Estonya, Filipinler, Fransa, Gambiya, Gine, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İtalya, Katar, Kazakistan, Kenya, Kore, Kuveyt, Letonya, Libya, Lübnan, Makedonya, Meksika, Mısır, Moğolistan, Pakistan, Portekiz, Romanya, Ruanda, Senegal, Sırbistan, Slovenya, Sudan, Ürdün, Vietnam’dan yetkililerin SEDEC’te yer alacağının kesinleştiğini belirtti.

Fuara ülkelerin önemli temsilcilerinin katılacağın söyleyen Doruk, “Etkinliğimize dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin güvenlik ve savunma hizmeti veren birimlerinden üst düzey yetkililer katılacak. Dünyanın her yerinden gelen benzer birim ve yetkililerle sanayicilerimizi buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

 

Paylaş: